אמבולנס בתל אביב

אמבולנס יוני הינה חברה הפועלת תחת פיקוח משרד הבריאות ומספקת שירותי אמבולנסים פרטיים במרכז, בגוש דן ובשרון. ברשותנו מגוון רחב של אמבולנסים מצויידים בציוד רפואי מלא על פי תקני מד"א מכשור הרפואי המתקדם ביותר. כל אמבולנס מאויש בנהג מוסמך בעל רשיון מתאים להפעלת רכב אמבולנס ובוגר קורס מד"א וכמו כן בחובש מוסמך.

 

כל אמבולנס היוצא מן התחנה מאובזר בכל אשר דרוש לביצוע טיפול ראשוני בחולה במקרה ומתעורר הצורך.

הצוות המיומן שלנו מורכב מחובשים מיומנים אשר עוברים הדרכות רענון תקופתיות כך שאתם יכולים להיות סמוכים ובטוחים כי הטיפול בכם מופקד בידיים טובות.

פרט לציוד הרפואי הנדרש, אנו דואגים כי כל רכב יהיה כשיר לנסיעה בטוחה ומבצעים את כל הטיפולים הדרושים על פי החוק והצורך. צי האמבולנסים שלנו עובר בדיקות תקופתיות על ידי קציני רכב תעבורה המאבחנים את תקינות הרכב וכשירותו לנסיעה.

 

 

שירותי האמבולנסים שלנו מוענקים בכל ימות השבוע 24 שעות ביממה ומגיעים באופן מיידי מרגע הקריאה בכל אזור המרכז.


בין שירותי ההסעות שאנו מספקים: הסעת חויל דיאליזה, העברת חולים במרכז מבית חולים לביתם ולהפך, העברת אמבולנסים בעלי מעלונים להעברת נכים בכסאות גלגלים, הסעת לחולי דיאליזה, העברת חולים לשדה התעופה שירות עד המטוס עצמו), הסעות מהבית לטיפולים במרפאות ובחזרה , פינוי נפטרים ועוד.

 

אם אתם זקוקים לאמבולנס פרטי לצרכי פינוי לבית החולים או העברת חולים אל תהססו ופנו לאמבולנס יוני. אנו נדאג לספק עבורכם את השירות היעיל המהיר והמסור ביותר לאורך כל הדרך.

 

אמבולנס בתל אביב               yoni         אמבולנס פרטי במרכז לשירותכם