אמבולנס בהרצליה

שירותינו האמבולנסים הפרטיים של אמבולנס יוני פועלים למעלה מ-10 שנים באזור מרכז הארץ. שירותי האדיב, המהיר, הרגיש והסבלני צבר מוניטין רב לאורך השנים. ברשותנו צי אמבולנסים חדיש ומתוחזק בציוד רפואי מלא על פי התקנים של מגן דוד אדום. כל אמבולנס מאויש על ידי נהג מוסמך ובוגר קורס מד"א וחובש מוסמך. אנו פועלים תחת פיקוחו המלא של משרד הבריאות וזמינים עבורכם 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע.

"נו! כמה זמן צריך לחכות?"

זוהי תגובתם של אנשים רבים אשר מזמינים אמבולנס וצריכים לחכות לו יותר מדי זמן, זמן שבמקרים מסוימים אין להם. אנו מזמינים אמבולנס בדרך כלל במקרי חירום דחופים בהם אנו זקוקים להובלה מהירה לבית החולים, לדוגמה כאשר בן משפחה או אנחנו עצמנו לא מרגישים טוב בצורה המצריכה בית חולים בדחיפות או כאשר אישה הרה עומדת ללדת. במקרים כאלו לאנשים אין סבלנות לחכות זמן רב להגעתו של האמבולנס, מה שלצערנו הרב קורה יותר מדי פעמים. לשם כך אנו מחזיקים צי אמבולנסים פרטי ושמים דגש על שירות מהיר וזמינות מלאה.

שירותי אמבולנס נוספים:

בנוסף להובלת אנשים חולים לבית החולים במקרים דחופים, אנו מספקים גם שירותי העברה חולים ונפטרים לכל הארץ, הסעת חולי דיאליזה, הסעות קבועות ומזדמנות בין בתי אבות לבתי חולים, העברת חולים לשדה התעופה עד המטוס, שירותי העברות נכים בכיסאות גלגלים עם אמבולנסים מיוחדים בעלי מעלונים, הטסת נפטרים לחו"ל (כולל טיפול באישורים הנדרשים), סידורי קבורה מלאים (כולל אספקת מבחר ארונות קבורה), התמחות בסידורי קבורה אזרחית למעוניינים בקבורה אלטרנטיבית ועוד.

העברת נפטרים וסידורי קבורה:

אנו מלווים אתכם גם ברגעים הקשים ביותר. אנו מבינים כי הדבר האחרון שאתם רוצים להתעסק אתו הוא סידורי הקבורה וההלוויה. אולם זה הדבר הראשון שכעת עליכם לדאוג לו ולכן אנו נהיה שם לטפל עבורכם בכל סידורי הקבורה, החל מהדפסת מודעות אבל והדבקתן ברחוב, הזמנת זרי אבל, הזמנת מצבה, נספק מבחר ארונות קבורה מפוארים, נארגן אוטובוסים/הסעה לבאי ההלוויה במידת הצורך ונפיק עבורכם את כל טקסי הלוויות הנדרשים מול הרשויות וחברה קדישא.