אמבולנס בפתח תקווה

פתח תקווה נחשבת לאחת מערי המרכז הגדולות וכוללת בתי חולים ומרכזי בריאות רבים יחסית. לצערנו בעקבות העומס על מגן דוד אדום, הגעת האמבולנס אליכם עשויה לקחת מעט יותר זמן שאולי יהיה קריטי עבורכם. בכל מקרה של שירותי אמבולנס שונים תוכלו לפנות אלינו בשירות זמין של 24 שעות ביממה. אנו באמבולנס יוני מחזיקים צי אמבולנסים חדישים ומצוידים היטב על הוראות התקנים של מגן דוד אדום. אמבולנס יוני פועל תחת פיקוחו המלא של משרד הבריאות ומספקים שירותי אמבולנס שונים בפתח תקווה, בשרון, בתל אביב ובאזור המרכז בכלל.

שירותים דחופים:

מרבית שירותיו של אמבולנס הוא מקרים דחופים ומזדמנים בהם אדם חולה זקוק להובלה מהירה לבית החולים מביתו או מכל מקום אחר. האמבולנסים שלנו מאוישים על ידי נהג מוסמך בעל רישיון מתאים ובוגר קורס מד"א ובחובש מוסמך. אנו ערוכים למקרי שטח ודרך דחופים וטיפולים מהירים של מתן עזרה ראשונה עד ההגעה לבית החולים.

שירותים קבועים:

בנוסף לשירותים הדחופים קיימים מקרים קבועים בהם אנו נזדקק לנסיעות קבועות לבית החולים לצורך בדיקות ומעקב, בין אם אנו עדיין גרים בביתנו או בבית אבות. אנו נהיה זמינים עבורכם לנסיעות מבית אבות לבית החולים ולהפך.

העברת נפטרים וסידורי קבורה:

במקרים לא נעימים בהם לצערנו נפטר אדם קרוב יהיה עלינו לדאוג לסידורים רבים. אנו מבינים את הקושי שבטיפול הדברים, אולם אין מניעה מלדאוג להם בהקדם, לכן נספק עבורכם שירותים רגישים אלה הכוללים: העברת נפטרים לכל חלקי הארץ, הדפסת מודעות אבל והדבקתן ברחוב, הזמנת זרי אבל, הזמנת מצבה, אספקת ארון קבורה מפואר, אוטובוס/הסעה לבאי ההלוויה במידת הצורך והפקת כל טקס ההלוויה והדברים הנדרשים מול הרשויות וחברה קדישא.

בין שירותנו אנו מטפלים גם בקבורה אזרחית וקבורה אלטרנטיבית ללא יהודים וחסרי דת. במידה של העברת הנפטרים לחו"ל אנו נוכל לדאוג עבורכם גם לנושא זה עם הובלת הנפטרים עד למטוס, כולל טיפול בניירת ובכל הבירוקרטיה הנדרשת להטסת הנפטר וזאת כדי להקל עליכם בימים הקשים שאתם עוברים.

אנו נשמח לספק עבורכם שירות מהיר, זמין, לבבי ורגיש ולתת לכם מענה לכל אחד מהשירותים הללו, גם ברגעים מצילי חיים וגם בשעתכם הקשה.