אמבולנס ברמת השרון

אמבולנס יוני הוא שירות אמבולנסים פרטיים המספקים מזה למעלה מ-10 שנים שירותים באזור גוש דן, רמת השרון ותל אביב. צי האמבולנסים שלנו מתוחזק היטב ומצויד בכל הציוד הנדרש על ידי מד"א ואנו פועלים בפיקוחו המלא של משרד הבריאות. אל לכם לדאוג גם בנוגע להכשרתם המקצועי של הצוות. כל אמבולנס משוריין על ידי חובש מוסמך ונהג בעל רישיון מתאים ובוגר קורס מד"א.

מהם אמבולנסים פרטיים?

רבים שואלים מהם אמבולנסים פרטיים ואיך הם קשורים למגן דוד אדום? כעת נעשה לכם סדר בדברים. ארגון האמבולנסים הראשי במדינת ישראל הוא מגן דוד אדום (או מד"א בקיצור). מד"א אחראי על טיפול במקרים דחופים, כמו למשל העברת אנשים חולים לבית החולים במהירות ובדחיפות, אולם האמבולנסים של מד"א אחראים גם בין השאר על טיפול בנפגעי טרור ומעשי פלילים אלימים.

לצד מד"א קיימים גם חברות אמבולנסים פרטיים המתחזקים צי אמבולנסים משלהם, מצוידים עם ציוד עזרה ראשונה ואנשי צוות מוסמכים ותחת פיקוח משרד הבריאות. בעקבות העומס המוטל על מדע ותחום האחראיות המטפל בעיקר במקרים דחופים, הרי שיש ביקוש גם לאמבולנסים פרטיים, המשמשים בין השאר גם להובלת חולים ונפטרים עם מועד העברה הידוע מראש.

העברה לבית החולים:

אנשים סיעודיים רבים זקוקים לשירותי העברה מביתם או בית אבות לבית החולים, קופות חולים ולמוסדות טיפול שונים וזאת בתאריכים קבועים וידועים מראש. לשם כך הם יכולים להיעזר בשירותיהם של אמבולנסים פרטיים. למשל אם אתם גרים באזור המרכז וזקוקים לדוגמה לשירותי אמבולנס ברמת השרון אז תוכלו להתקשר אלינו ונספק לכם שירותי העברה לקופת החולים ובחזרה.

העברת נפטרים וסידורי קבורה:

בשעתם הקשה של הנפטרים הם צריכים לעסוק במספר סידורי קבורה. באופן כללי, ניתן לפנות למגן דוד אדום בנוגע להעברת הנפטרים, אך אלה פועלים לעתים לפי סדרי עדיפויות ומקרים דחופים ולכן אנשים רבים מעדיפים את שירותיהם של אמבולנסים פרטיים המספקים שירות מהיר יותר. נוסף על שירותם המהיר, חברות אמבולנסים פרטיים לעתים רבות גם מספקות מענה לכל סידורי הקבורה עבור המשפחה: הדפסת מודעות אבל, הזמנת זרי אבל, הזמנת מצבה, אספקת ארונות קבורה, ארגון אוטובוסים לבאי ההלוויה והפקת טקס ההלוויה עצמו.