פינוי נפטרים ברמת גן

במרבית המקרים בהם אנו מזמינים אמבולנס מדובר במקרי חירום דחופים, איננו יודעים מה לעשות והאינסטינקט הראשוני שלנו הוא להתקשר 101 למגן דוד אדום. אנשים רבים שואלים האם עדיף לפנות לשירות הציבורי או דווקא לאמבולנס פרטי. לעתים רבות תעדיפו דווקא את שירותיהם של אמבולנסים פרטיים, זאת מכיוון שסל השירותים שלהם גדול יותר והן עשויים להיות לעתים גם זמינים יותר ולהגיע במהירות למקום הנדרש.

אמבולנס פרטי או ציבורי?

אמבולנסים פרטיים בבסיסם אינם שונים בהרבה מאמבולנסים של מגן דוד אדום. תפקידם הראשי הוא לספק שירותי העברה חולים/נפגעים במקרים דחופים לבתי חולים. מאידך אין מדובר בשירות היחידי שהם מספקים ולרוב יהיה עדיף עבורכם להשתמש דווקא בשירותיהם של החברות הפרטיות. יש לזכור כי אמבולנסים פרטיים כפופים לתנאים מחמירים של משרדי הבריאות ומשרד התחבורה ולא כל אחד יכול להפעיל אמבולנס פרטי.

העברת נפטרים ברמת גן וסידורי קבורה:

אחד השירותים אותם מציעים חברות אמבולנס פרטי הוא פינוי נפטרים. באופן כללי ניתן לפנות גם למד"א כאשר זקוקים לפינוי נפטרים, אולם לאלה ייתכן ויהיו סדרי עדיפויות שונה משלכם והגעתם עשויה להתעכב. לכן אולי תרצו להשתמש בשירותם של אמבולנס יוני המספקים שירותי פינוי נפטרים ברמת גן, בתל אביב ובאזור המרכז בכלל ולכל חלקי הארץ.

לעומת שירותי ההצלה הלאומיים, שירותי אמבולנסים פרטיים יספקו לכם שירותים נוספים.

אמבולנס יוני:

אמבולנס יוני הוא צי אמבולנסים פרטי המספר שירותי העברה ופינוי נפטרים במרכז. בנוסף, אמבולנס יוני יטפל עבורכם בכל סידורי הקבורה השונים שלבטח אינכם רוצים לעסוק בהם בשעתכם הקשה: הדפסת מודעות אבל, הזמנת זרי אבל, הזמנת מצבה, ארגון אוטובוסים לבאי ההלוויה במידת הצורך, אספקת מבחר ארונות קבורה, טיפול בכל הפקת טקס ההלוויה ופרטיו מול הרשויות וחברה קדישא. אנו מספקים גם שירותי קבורה אזרחית ללא יהודים ולחסרי דת. בנוסף במקרה של הטסת הנפטרים לחו"ל אנו נדאג בכל הניירת והבירוקרטיה הדרושה להטסת הנפטר ונקל עליכם את הטיפול בנושא.

האמבולנסים שלנו מצוינים בציוד רפואי מלא על פי תקנות מד"א ומאויש על ידי אנשי צוות מוסמכים ומקצועיים. נהיה אתכם ברגעיכם הקשים ונספק לכם מענה ושירות רגיש וסבלני.